Polisa na biznes” od Żabki – ubezpieczenie zwiększające bezpieczeństwo finansowe

Decydując się na współpracę z Żabką, będzie można skorzystać z zupełnie nowego produktu, jakim jest „Polisa na biznes”. Na co mogą liczyć przedsiębiorcy, którzy postanowią otworzyć własny punkt Żabka? Franczyza, długi czy know-how nie powinny być już problemem. O to wszystko zatroszczy się sieć, wyposażając swoich franczyzobiorców w odpowiednią wiedzę, a także narzędzia chroniące przed ryzykami finansowymi.

„Polisa na biznes” – czym charakteryzuje się nowy produkt Żabki?

Przedsiębiorców zastanawiających się nad takim rozwiązaniem jak franczyza z pewnością zainteresuje unikatowy produkt ubezpieczeniowy sieci Żabka. Zadłużenie i inne problemy nie muszą stanowić już tak dużego problemu, jak w przypadku innych sieci oferujących franczyzę. To wszystko dzięki zupełnie innowacyjnemu ubezpieczeniu, jeżeli chodzi o polski rynek franczyzowy, czyli „Polisie na biznes”.

Dzięki niej można uchronić się przed skutkami potencjalnego ujemnego salda finansowego Niestety nie zawsze wszystko układa się po myśli przedsiębiorców. Nawet dobra lokalizacja, plany, a także odpowiedzialny personel mogą okazać się niewystarczającymi argumentami, przemawiającymi za tym, aby ostatecznie odnieść sukces. Kończy się to zazwyczaj zamknięciem sklepu Żabka. Zadłużenie niestety może pozostać, jednak decydując się na „Polisę na biznes”, można zrekompensować ich wysokość.

Kto może skorzystać z „Polisy na biznes” sieci Żabka? Zadłużenie nie musi być już problemem

Z „Polisy na biznes” może skorzystać dosłownie każdy, kto prowadzi sklep Żabka. Zadłużenie dzięki nowemu produktowi ubezpieczeniowemu nie musi być tak straszne, jak mogłoby się wydawać. Sam produkt został stworzony zarówno we współpracy ze specjalistami od ubezpieczeń, jak i podczas konsultacji z doświadczonymi franczyzobiorcami. Właśnie dlatego jest on bardzo praktyczny i w realny sposób może uchronić przed skutkami salda ujemnego.

Dużym atutem jest to, że mogą z niego skorzystać zarówno przedsiębiorcy, którzy prowadzą jeden sklep, jak i ci, którzy otworzyli kilka punktów. Ze względu na dużą liczbę franczyzobiorców i dofinansowanie ze strony Żabki, składka za „Polisę na biznes” nie jest wysoka i może wynosić do kilkudziesięciu złotych miesięcznie. W porównaniu z możliwymi konsekwencjami długów i znacznie większych kosztów wydaje się to bardzo korzystną opcją.

Sklep Żabka – franczyza, długi i inne zagadnienia związane z prowadzeniem działalności

Czy warto otworzyć własny sklep Żabka? Franczyza, długi czy dobór odpowiedniego personelu mogą być dość dużymi kłopotami, jednak w rzeczywistości dzięki wsparciu sieci nie jest to tak trudnym zadaniem. Pomaga w tym przede wszystkim know-how firmy, a także zabezpieczenia przed długami, takie jak na przykład „Polisa na biznes”. Są to cechy, które zachęcają do zdecydowania się na franczyzę w największej sieci sklepów spożywczych w Polsce – Żabka.