Lubisz militaria? Musisz poznać te gry!

Podczas poszukiwań ciekawych gier trzeba najczęściej wypróbować kilka tytułów, zanim znajdzie się coś godnego uwagi. Sportowe symulatory, gry zręcznościowe czy inspirowane kasynami aplikacje mogą być bardzo wciągające, ale nie przypadną raczej do gustu miłośnikom militariów. Aby ułatwić im odkrycie naprawdę pasjonującej gry o tematyce wojskowe, przygotowaliśmy poniższe zestawienie. Jeśli należysz do tego grona, koniecznie się z nim zapoznaj, aby z łatwością wybrać kolejną grę do Twojej kolekcji.

Battlefield 2042

Gra, od której zaczniemy, dopiero czeka na swoją premierę. Battlefield 2042 ukaże się w październiku tego roku, ale każdy miłośników militariów powinien zacząć już teraz odliczać dni do tego wydarzenia. Gra przeniesie Cię w stosunkowo niedaleką przyszłość, w której będziesz mógł sprawdzić swoje zdolności strzeleckie w rozbudowanej opcji multiplayer. W Battlefield 2042 wcielisz się w profesjonalnego żołnierza, który przy pomocy niezwykle starannie zaprojektowanej, futurystycznej broni bierze udział w starciach pomiędzy Stanami Zjednoczonymi a Rosją. Gwarantuje to nie tylko wiele godzin spędzonych na rozgrywaniu pasjonującej fabuły, ale także prawdziwą ucztę dla miłośników śledzenia postępów w obronności. To wszystko opatrzone będzie oczywiście niesamowitą grafiką, która pozwoli w pełni wczuć się w grę i dostarczy niezwykłych emocji. Jeżeli więc uda Ci się upolować ten tytuł zaraz po premierze, Twoja radość z rozgrywki może dorównywać ekscytacji związanej z wygraną w kasynie.

Call of Duty: World War II

Ten tytuł najprawdopodobniej jest doskonale znany wszystkim graczom. Call of Duty nie mogło zostać pominięte w zestawieniu gier o tematyce militarnej. Call of Duty: World War II przenosi gracza w czasy II wojny światowej, w których były osadzone także pierwsze części gry. Okres, który tak bardzo zmienił cały świat, jest najlepszą scenerią do zaprojektowania wizualnej uczty dla osób, które interesują się bronią, czołgami i samolotami. W grze możesz przetestować możliwości sprzętu bojowego obydwu stron konfliktu i wpływać na losy świata. Razem z oddziałem 1. Dywizji Piechoty w Call of Duty weźmiesz udział w lądowaniu Normandii oraz walkach o Paryż. Przekonasz się także, że nie tylko aspekt militarny decyduje o zwycięstwie w bitwie, ale także morale i współpraca żołnierzy. Gra w Call of Duty: World War II będzie więc dla Ciebie nie tylko zabawą i szansą na podziwianie broni i czołgów, ale także lekcją historii i impulsem do refleksji nad losem żołnierzy, którzy walczyli podczas tej strasznej wojny.

Gry IL – 2 Sturmovik

Seria gier IL – 2 Sturmovik będzie świetną propozycją przede wszystkim dla tych fanów militariów, którzy szczególnym zainteresowaniem darzą samoloty. Ten symulator pozwala wbić się w przestworza i uczestniczyć w najpopularniejszych starciach lotniczych XX wieku oraz w tych, o których obecnie rzadko się pamięta. Testowanie kolejnych odsłon pozwoli Ci więc przebyć pasjonującą podróż w czasie i walczyć nad Stalingradem, Normandią czy Anglią. Wynik nie jest oczywiście przesądzony i wiele zależy nie tylko od Twoich umiejętności strzeleckich i zręczności, ale także, niczym w kasynie, od szczęścia i pomyślnych wiatrów. Twórcy gry, ze względu na ogromną popularność serii, zdecydowali także w 2020 roku wyjść naprzeciw oczekiwaniom graczy i przygotowali symulator bitwy o Prochorowkę, w której zamiast samolotem, należy sterować czołgiem. Z pewnością w ten sposób zyskali nowych fanów i jeszcze lepiej zaprezentowali sprzęt bojowy czasów II wojny światowej.

World of Warship

Po futurystycznej broni, czołgach i statkach nadeszła pora na gry zawierające okręty bojowe. W tej kategorii szczególnie wyróżnia World of Warship. Tak jak dwie poprzednie propozycje, ta gra także rozgrywa się w czasach drugiej wojny światowej. Dzięki niej będziesz mógł uczestniczyć w największych bitwach morskich tego okresu. Zazwyczaj są one o wiele mniej eksponowane niż starcia lądowe i powietrzne, ale warto o nich pamiętać, ponieważ odegrały tak samo ważną rolę w drodze aliantów do zwycięstwa. Niewątpliwym atutem World of Worship jest to, że w przeciwieństwie do większości ciekawych gier, aplikacji i kasyn online, jest ona całkowicie darmowa. Każdy może więc swobodnie w nią zagrać i podziwiać potężne krążowniki i przerażających niszczycieli. Co więcej, World of Warship to gra wieloosobowa, dlatego morza możesz podbijać razem ze znajomymi miłośnikami militariów albo poznać dzięki niej osoby, które podzielają Twoją pasję. W dodatku w grę zagramy zupełnie za darmo, a jej twórcy oferują również wiele darmowych bonusów. Zupełnie, jak darmowe spiny w kasynach online oferowane przez kasyna internetowe.

W gąszczu kasyn online i gier projektowanych według jednego schematu ciężko odnaleźć wartościowe dobrze zaprojektowane gry o tematyce wojskowej. W naszym zestawieniu przedstawiliśmy kilka propozycji dla miłośników militariów, które z pewnością ułatwią poszukiwania. Coś dla siebie znajdą w nim fani futurystycznych gier oraz pasjonaci historii, którzy z przyjemnością podziwiają samoloty, czołgi i okręty z pierwszej połowy XX wieku. Dzięki grom, które zaprezentowaliśmy, będą oni mogli przenieść się w czasie do przeszłości lub przyszłości i zmieniać losy świata przy pomocy realistycznie odwzorowanej broni. Z pewnością będzie to wspaniała zabawa dla każdego miłośnika militariów.