Oferta wiodących producentów wózków dla dzieci

Bugaboo_Cybex – to dwie renomowane firmy zajmujące się produkcją wysokiej jakości wózków dziecięcych. Co wyróżnia te konstrukcje?

Dlaczego są tak chętnie wybierane przez młodych rodziców? To przede wszystkim bezpieczne i komfortowe wehikuły, które są jednocześnie wygodne w codziennej obsłudze.

Bezpieczeństwo, wygoda i komfortowa obsługa

Szukając idealnego wózka dla małego dziecka warto zwrócić uwagę przede wszystkim na kwestie bezpieczeństwa. Bugaboo_Cybex oferują w swoich produktach certyfikowane rozwiązania, zapewniające najwyższy poziom ochrony maluszków w czasie spacerów. Chodzi między innymi o zabezpieczenie ich przed wypadnięciem. Ważna jest tutaj stabilność konstrukcji oraz wysokiej jakości pasy. Zapewnienie dziecku bezpieczeństwa polega również na ochronie go przed silnym słońcem, wiatrem oraz opadami deszczu. Główną rolę odgrywają tutaj różnego rodzaju osłony, ścianki i daszki. Kolejna podstawowa kwestia to komfort podróżowania. W tym przypadku liczą się miękkie oddychające materacyki oraz możliwość ustawiania siedziska spacerowego w różnych pozycjach. Nie bez znaczenia jest także wygoda obsługi. Wózek powinien łatwo się prowadzić, szybko składać i umożliwiać bezproblemowy transport, np. w bagażniku samochodowym.

Bugabo_Cybex – wzór nowoczesnych rozwiązań

Wiodący producenci wózków wyznaczają trendy w rozwiązaniach konstrukcyjnych. Bugaboo_Cybex opracowały innowacyjne stelaże, które są lekkie, wytrzymałe i świetnie się prezentują. To ramy, które umożliwiają łatwy montaż na nich gondoli dla niemowlaków oraz wersji spacerowych dla nieco starszych dzieci. Te dwie firmy oferują też swoim klientom nowoczesne materiały, które są ergonomiczne, trwałe i łatwe w praniu. Do tego dochodzą starannie opracowane systemy do składania konstrukcji, niezawodne zawieszenia oraz wytrzymałe koła. Są też innowacyjne patenty pozwalające na wygodną obsługę. Cybex Priam i Bugaboo oferują też swoim klientom szereg akcesoriów dodatkowych, wśród których są praktyczne torby transportowe, platformy transportowe dla starszego rodzeństwa, osłony przeciwwiatrowe i przeciwsłoneczne, a także funkcjonalne śpiworki. Wózki tych firm dostępne są w różnych wersjach i kolorach.